Главная > Все новости > Янукович повертається в Україну: перші подробиці

Янукович повертається в Україну: перші подробиці

В Апеляційному суді Києва почали розглядати сім скарг захисників Януковича

Президент-втікач Віктор Янукович готується повернутися в Україну. Про це повідомив адвокат екс-гаранта Віталій Сердюк під час засідання в Апеляційному суді Києва.

В  Апеляційному суді Києва почали розглядати сім скарг захисників Януковича про скасування вироку колишньому президенту. Про це йдеться у сюжеті «5 каналу».

«Він зараз перебуває на території Російської Федерації тимчасово. І захистом здійснюються заходи, які забезпечать можливість його перебування на батьківщині», – заявив адвокат.

«Основні завдання, поставлені клієнтом, – це забезпечити притягнення до відповідальності винних у здачі Криму, винних у скоєнні антиконституційного захоплення влади або державного перевороту – зараз виконуються», – додав Сердюк.

Нагадаємо, 24 січня Оболонський райсуд Києва визнав винним його у держзраді та пособництві у веденні агресивної війни проти України та заочно присудив 13 років позбавлення волі.

Сторона захисту переконує, що рішення суду першої інстанції — незаконне і ухвалене під політичним тиском.

У ГПУ ж наполягають, що у матеріалах справи є неспростовні докази провини Януковича.

Зокрема, 1 березня 2014 року він написав листа до Володимира Путіна з вимогою ввести війська в Україну, що, на думку слідства, і стало підставою для анексії Криму. Після масових розстрілів під час Майдану в лютому 2014 Віктор Янукович втік до Росії.

Щоб прокласти дорогу Януковичу назад в Україну, адвокати, за дорученням президента-втікача домоглися, щоб ДБР почало розслідувати кримінальне провадження за фактом умисної здачі Криму, в якому фігурують колишні високопосадовці.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *