Home > Всі новини > Жан Рено розповів, чим вразила його Україна

Жан Рено розповів, чим вразила його Україна

Актора Жана Рено вразили українські Карпати

Протягом декількох днів знаменитий французький актор Жан Рено гостює в Києві: французька і українська знімальна групи ведуть спільну роботу над фільмом “Останній крок”, в якому йому дісталася головна роль. Відомий французький актор прилетів до Києва після зйомок в Карпатах, де вже відзняли 70% фільму.

Карпати вибрали в якості основної локації для знімального процесу. Візуалізацію решті частини фільму перенесли до Києва. У столиці України актор поділився, з чим асоціює Україну і чим запам’ятається йому наша країна.

“Я був просто шокований, побувавши в Карпатах! Тому що Карпати – дуже і дуже красиві. Так, було дуже холодно під час зйомок (знімальний процес йшов під час морозів, коли температура повітря іноді досягала 24С). Але щоранку ми бачили просто магічний ліс. Природа Карпат – просто прекрасна “, – сказав знаменитий актор.

Кар’єру Жан Рено завершує

Також Жан Рено зазначив, що українці брали його і французьку знімальну групу дуже тепло, тому йому також запам’ятається і гостинність українців. “Все, з ким ми спілкувалися під час зйомок, були до нас дуже добрі. Я був дуже щасливий. Я із задоволенням працював тут, і з радістю попрацював би в новому проекті з Україною і в майбутньому”, – прокоментував Жан Рено.

Відзначимо, організатори прес-конференції також спростували чутки про те, що “Останній крок” – це завершальний фільм в кар’єрі актора. Жан Рено і надалі буде зніматися в інших фільмах, буде продовжувати кар’єру, підкреслили вони. А інформація про те, що після зйомок в Карпатах він нібито припинить участь в будь-яких інших проектах, виявилася невірною, хоча її вже встигли поширити деякі ЗМІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *