Home > Всі новини > За добу в ЄС без віз виїхали п’ять тисяч і українців

За добу в ЄС без віз виїхали п’ять тисяч і українців

За тиждень відмови отримали лише 22 громадянина України

Тільки за одну добу безвізовим режимом з Євросоюзом скористалося рекордна кількість громадян України – понад 5 тисяч осіб. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

“З початку введення безвіза станом на 18 червня кордон з країнами ЄС перетнули 441 тисяча громадян України. З них – 90 тисяч наших співвітчизників під час подорожі використовували біометричні паспорти, 18 тисяч українців скористалися саме перевагами безвізового режиму і перетинали кордон, маючи лише біометричний паспорт “, – йдеться в повідомленні.

За даними відомства, 5728 громадян, а це 32%, скористалися авіаційним транспортом, інші прямували поїздом або перетинали кордон в автомобільних пунктах пропуску на кордоні з ЄС, більшість з яких на кордоні з Польщею (7500 осіб) і Угорщиною (2270 осіб).

“Тільки протягом доби з 6-ти ранку 17 червня до 6-ти годині 18 червня кордон з країнами ЄС перетнули по безвізу більше 5 тисяч наших співвітчизників. З початку впровадження безвіза в перетині кордону відмовлено 22 громадянам України”, – відзначили прикордонники.

За першу добу дії безвіза з ЄС ним скористалися майже дві тисячі українців. Найпопулярнішим напрямком виявилася Польща.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *