Home > Всі новини > За перший день українська команда паралімпійців виграла 5 медалей

За перший день українська команда паралімпійців виграла 5 медалей

За перший день українська команда паралімпійців виграла 5 медалей. За другий – одну.

Експерт Національної асамблеї людей з інвалідністю Олег Полозюк розповів, чому українські паралімпійці демонструють такі високі результати на змаганнях. Про це повідомляє “Громадське радіо”.

Напередодні стало відомо, скільки атлетів вирушило в Пхенчхан на Паралімпіаду – 2018. Україна представляє спортсменів цей раз в трьох видах спорту. Це біатлон, лижні гонки і сноуборд.

“Знайшлися кандидати за своїми фізичними параметрами, за рівнем підготовки, які, будемо сподіватися, отримають нагороди, тому що сам процес відбору, отримання ліцензій на те, щоб брати участь в Паралімпіаді, не такий простий. Там відбувається як командна, так і індивідуальна конкуренція, тому віднімаються претенденти, які знаходяться на піку своєї спортивної підготовки. Вирішили, що в цих трьох видах спорту ми маємо нормальні шанси на перемогу “, – пояснив експерт.

За перший день українська команда паралімпійців виграла 5 медалей. За другий – одну.

“Я оцінюю їх результат, як перший крок до того, що українська збірна буде перебувати в п’ятірці лідерів, як і зараз”, – зазначив він.

За медалей видно, що паралімпійська збірна виступає краще, ніж олімпійська збірна України.

“У нас створена потужна система центрів підготовки. Це система українського центру” Інваспорт “з її підрозділами в областях і містах. У нас є потужний центр підготовки спортсменів у Львівській області, в селі Верхнє. Там ми маємо навіть вулицю Рівних прав і можливостей”, – розповів Полозюк.

Нагадаємо, що парад української збірної на Паралімпіаді викликав бурхливе захоплення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *