Home > Всі новини > Woodstock — перша компанія в Україні по виготовленню електричних гітар та укулеле

Woodstock — перша компанія в Україні по виготовленню електричних гітар та укулеле

Woodstock Guitars – це київська фабрика, яка першою в Україні почала серійно виготовляти електричні гітари та укулеле. Завдання Woodstock – створювати високоякісні професійні інструменти для українських музикантів. Щоб втілити задум, компанія роками накопичувала досвід світової гітарної індустрії та доповнила його інноваційними підходами та рішеннями.

В модельному ряду Woodstock – електричні, басові, напівакустичні гітари та укулеле власного й класичного дизайну.

У ГІТАРІ НЕМАЄ ДРІБНИЦЬ – В НІЙ ВАЖЛИВО АБСОЛЮТНО ВСЕ

Команда Woodstock впевнена: у гітарі немає дрібниць, в ній важливо все. Ми піклуємося про кожну деталь вашої майбутньої гітари. Ретельно відбираємо деревину українського походження, професійно її обробляємо та зберігаємо у необхідних умовах. А потім підбираємо до гітари електроніку та механіку, які виразно підкреслять всі особливості її звучання.

Гітара Woodstock – це плід співпраці гітариста і майстра, тому що при виробництві ми враховуємо побажання та коментарі від українських музикантів.

Висока якість, професійні компоненти та старанне виконання своєї справи забезпечили бренду Woodstock провідне місце на просторах української музичної сцени. На гітарах Woodstock вже грають музиканти таких гуртів, як “СКАЙ”, “Sinoptik”, “O’Torvald”, Анастасія Приходько, “Гражданин Топинамбур”, “The Gitas”, “Димна Суміш”, але сім’я Woodstock продовжує зростати. Для нас важливо підтримувати українських музикантів та розвиток української музичної індустрії, тому Woodstock співпрацює з Music Hub, Atlas, конкурсом молодих гуртів “Indie Fields”, “Barterwille Art Fest”, “Ua Made Fest”. Ми відкриті до партнерства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *