Home > Всі новини > В Україні побудують важливу трасу для зв`язку з ЄС

В Україні побудують важливу трасу для зв`язку з ЄС

Нова автомобільна дорога з’єднає Львів з Миколаєвом і стане частиною транспортного коридору від Балтійського моря до Чорного

В Україні активно відбувається ремонт і реконструкція доріг. Але крім того буде побудована і нова автомобільна траса. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“Ми не тільки упорядковуємо ті дороги, які існують. Ми починаємо нові проекти. Один з них – оновлена ​​дорога Львів – Тернопіль – Вінниця – Одеса – Миколаїв, яка стане частиною транспортного коридору між польськими портами Балтії і нашими Чорного моря” GO HIGHWAY “(Gdansk-Odesa)”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Як повідомив прем’єр, у недавно прийнятих змінах до бюджету закладені перші 800 млн грн на реалізацію цього проекту.

“Таким чином, реалізація цього масштабного проекту вже починається!” – додав Гройсман.

Він також уточнив, що додаткові транспортні можливості на маршруті західний кордон – Львів – Одеса – Миколаїв планується наростити за рахунок капітального ремонту і реконструкції цієї дороги, будівництва нових розв’язок і об’їздів.

“Зокрема, в рамках цього проекту передбачається реконструкція та капітальний ремонт понад 70 кілометрів дороги Краковець – Львів, більше 90 кілометрів Львів – Тернопіль, майже 270 кілометрів дороги Умань – Одеса, ремонт та реконструкція інших ділянок цієї дороги, реконструкція північного об’їзду Львова та будівництво східного об’їзду Тернополя, будівництво декількох десятків нових транспортних розв’язок. Все це дозволить істотно підвищити і пропускну здатність траси і безпеку руху “, – додав Гройсман.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *