Home > Всі новини > У Тернополі пройшов фестиваль “Файне місто” 2017

У Тернополі пройшов фестиваль “Файне місто” 2017

“Файне місто”. День 3: на іподромі Тернополя гримить музика і гуде фестивальний народ

Не вщухає музика і веселощі на території тернопільського іподрому, де в ці дні триває 5-ий ювілейний міжнародний музичний фестиваль «Файне місто». Якщо в попередні дні ще можна було вільно переміщуватися між локаціями і сценами, то в суботу це було значно важче – людей лише прибуває.

Традиційно, найбільше фестивальників – біля головної сцени. У третій день «Файного міста» меломанів тут розважали «Тараканы», «Антитіла», «Escimo Callboy» та довгоочікувані «Guano Apes».
В перервах між виступами виконавців ведучі розіграли квитки на фестиваль «Бандерштат» та провели декілька конкурсів, щоб розігріти публіку, яка з нетерпінням чекала на своїх улюбленців.

– Такі фестивалі повертають тебе у час, коли ти був молодим. Пригадую, як ходили з друзями на «Висадки»… тоді і уявити не міг, що колись на власні очі побачу «Guano Apes». Тут мрії здійснюються! А їхня солістка Сандра Насич не змінюється – вічно молода, як і музика гурту, – говорить тернополянин Олександр Микитюк.

Сьогодні – завершальний останній день фестивалю «Файного міста». На гостей чекають виступи «Табула Раса», «Анни», «Фіолет», «Без обмежень», «Detach», «O.Torvald», «ТНМК», «Skindred» та інших виконавців, яких організатори залишили «на десерт».Ви просто мусите тут бути, інакше жалітимете про це весь рік!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *