Home > Всі новини > В США успішно запустили ракету Antares, яку розробляли за участю українців

В США успішно запустили ракету Antares, яку розробляли за участю українців

Українські фахівці брали участь у підготовці та проведенні пуску.

В Уоллопс (штат Вірджинія, США) відбувся успішний пуск модернізованої ракети-носія середнього класу Antares-230 із транспортним космічним кораблем Cygnus. Про це повідомила прес-служба Державного космічного агентства України. «12 листопада 2017 року о 14 годині 19 хвилин за київським часом із о. Уоллопс (штат Вірджинія, США) відбувся успішний пуск модернізованої ракети-носія середнього класу Antares-230 із транспортним космічним кораблем Cygnus», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що українські фахівці брали участь у підготовці та проведенні пуску. За інформацією агентства, головним розробником ракети-носія є американська компанія Orbital АТК. «Основну конструкцію першого ступеня створюють вітчизняні державні підприємства космічної галузі КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля та ВО «Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова» (обидва Дніпро) в кооперації з підприємствами «Хартрон-АРКОС» (Харків), «Хартрон-ЮКОМ» (Запоріжжя), «ЧЕЗАРА», «РАПІД» (Чернігів) та інші», – відзначили в прес-службі.

Наголошується, що вантажний корабель Cygnus доставить на Міжнародну космічну станцію 3229 кг вантажу на замовлення NASA. У агентстві також повідомили, що стикування корабля Cygnus зі станцією заплановано на 14 листопада.

Нагадаємо, що 8 листопада 2017 року у Французькій Гвіані з космодрому Куру відбувся успішний пуск ракети Vega з виготовленим в Україні двигуном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *