Home > Всі новини > В Миколаєві спущено на воду унікальне днопоглиблювальне судно

В Миколаєві спущено на воду унікальне днопоглиблювальне судно

17 вересня на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» відбувся спуск другого в цьому місяці судна – самохідного надпотужного днопоглиблювального судна проекту СДС-15 з символічною назвою «МИКОЛАЇВЕЦЬ».

Варто зазначити, що спуск на воду такого унікального днопоглиблювального судна є свого роду новою сторінкою в історії суднобудівного заводу компанії. Так, відтепер нібулонівська верф готова до будівництва більш складних з інженерної та проектної точки зору замовлень.

Як зауважив директор судноплавної компанії Олексій Лалін, земснаряд «МИКОЛАЇВЕЦЬ» зможе проводити ефективні днопоглиблювальні роботи на Дніпрі:
– Це унікальне судно – самохідний земснаряд. Його основні розміри: довжина – 38 м, ширина – 12 м, і осадка – 1,6м. Це судно з потужним інженерним комплексом. На ньому встановлено екскаватор з гідромолотом, який може дробити скельні породи, а також гідронасосна станція, яка може передавати 2 тис. м3 пульпи за годину на відстань 1,5 км. Це судно дозволить поглибити Дніпро, Південний Буг, а також акваторії портів та терміналів до тих глибин, які необхідні для ефективної роботи флоту, який працює на наших річках і в акваторіях.
Окрім того, судно побудовано за найвищими європейськими екологічними стандартами: відповідно до Конвенції МАРПОЛ 73/78, Правил із запобігання забруднення з суден та Державних санітарних правил для морських суден України.

Уже в наступному місяці «МИКОЛАЇВЕЦЬ» приступить до експериментального виконання днопоглиблювальних робіт на Дніпрі, а саме в Дніпродзержинському водосховищі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *