Home > Всі новини > У Києві засяяла вогнями головна ялинка країни

У Києві засяяла вогнями головна ялинка країни

19 грудня, ввечері на Софійській площі в Києві запалили головну ялинку України і святкову ілюмінацію. Верхівку зеленої красуні прикрасила велика яскрава зірка, а за нею представлена ​​інсталяція з 33 кілометрів гірлянд у вигляді амфітеатру під зоряним небом.

Про це KV стало відомо з повідомлення Folk Ukraine на сторінці в Facebook.

“Наша новорічна красуня вже палає яскравими вогнями! Микола прийшов до нас і приніс з собою казку. А навколо лунає музика і сяють ваші посмішки. Вітаємо зі святом!”, – пишуть організатори заходу.

На початку церемонії торжества на сцені виступили дружина Президента України Марина Порошенко, мер Києва Віталій Кличко і керівник проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький. Після офіційної частини розпочався святковий концерт, який триватиме до 22:00.

Новорічне дерево прикрашено ліхтариками і іграшками-метеликами. Щодня ялинка буде міняти підсвічування і тільки в день відкриття та 31 грудня дерево буде підсвічено усіма відтінками веселки.

Дерево прикрасили гірляндами загальною довжиною 3,6 км. У цьому році на площі встановлена ​​28-метрова столітня смерека. Її доставили до Києва з Богородчанського району Івано-Франківської області. Доставити її планували 3 грудня, але через складний погодних умов – довезли зелену красуню тільки 5-го.

Нагадаємо, на всі новорічні заходи столична влада планує витратити близько 4,5 млн гривень. На святкування, яке буде проходити на Софійській площі, з бюджету виділять 150 тис. Гривень, інші витрати ляжуть на організаторів заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *