Home > Всі новини > У Дніпропетровській області 20 навчальних закладів перейшли на альтернативні види опалення

У Дніпропетровській області 20 навчальних закладів перейшли на альтернативні види опалення

У Дніпропетровській області на початку 2017 року близько 20 котелень шкіл та садочків переведено на альтернативне опалення, повідомив глава Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резниченко.

“Президент України Петро Порошенко окреслює завдання перед регіонами – мінімізація газової залежності та економія бюджетних коштів. Дніпропетровщина активно переходить на альтернативне паливо. За останні два роки в області переведені на твердопаливні котли понад 30 котелень у дитсадках, школах і лікарнях. В бюджетних установах стало набагато тепліше”, – розповів В.Резніченко журналістам у четвер.

За його словами, на альтернативні види опалення перейшли 12 шкіл у Нікополі, Марганці, Верхньодніпровському, Солонянському, П’ятихатському, Новомосковському, Широківському районах, а також в Новолатовській і Новопокровській об’єднаних територіальних громадах.

Голова Дніпропетровської ОДА зазначив, що сьогодні в регіоні працюють понад 100 твердопаливних котелень. Переважно вони зведені за рахунок приватних інвестицій без фінансування з бюджету.

За його словами, практика показує, що будувати такі об’єкти теплопостачання вигідно, оскільки тариф нижчий за газовий, а тепло можна регулювати залежно від погоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *