Home > Всі новини > Укрзалізниця представила нові вагони

Укрзалізниця представила нові вагони

На вокзалі в Києві презентували пасажирські вагони виробництва “Крюківського вагонобудівного заводу”, які “Укрзалізниця” планує запустити з 10 грудня по маршруту Київ – Відень.

14 листопада на вокзалі Київ-Пасажирський за участю представників ПАТ «Укрзалізниця», Австрійських і Угорських залізниць відбулася презентація пасажирських вагонів міжнародного класу габариту RIC, які Укрзалізниця планує запустити з 10 грудня 2017 року по маршруту Київ-Відень.

В рамках цієї зустрічі представникам Австрійських і Угорських залізниць був показаний пасажирський вагон габариту RIC моделі 61-7034 вітчизняного виробництва, виготовлений на Крюківському вагонобудівному заводі.

Фахівці залізничних відомств Австрії та Угорщини високо оцінили якість і комфортабельність для пасажирів українського вагона для міжнародного сполучення. Вони висловили сподівання, що незабаром саме такі вагони ПАТ «Укрзалізниця» запустить по маршруту Київ-Відень.

Є ймовірність, що найближчим часом Укрзалізниця зможе вирішити питання придбання даних вагонів у вітчизняного виробника і запустить їх у міжнародному сполученні з європейськими країнами.

Вагон пасажирський купейний спальний локомотивної тяги моделі 61-7034 габариту RIC виробництва ПАТ «КВБЗ» призначений для міжнародного пасажирського сполучення по залізницях шириною колії як 1520, так і 1435 мм.

Можлива експлуатація вагона на електрифікованих ділянках залізниць. Вагон може бути обладнаний поїзної автоматизованої інформаційно-діагностичною системою «Вид». З 2012 року в конструкцію пасажирських вагонів, які виготовляються на підприємстві, внесені зміни, що дозволяє здійснювати підйом вагона на домкратах як на базі 19 м, так і при використанні стаціонарних домкратів на базі 17 м без проведення додаткових робіт по виділенню окремих місць для обслуговування.

Технічні характеристики вагона: довжина 26 696 мм, ширина 2 824, база – 19 000 мм. Габарит по ГОСТ 03 ВМ (габарит RIC). Маса тари вагона – не більше 58,5 т. Кількість місць для пасажирів – 22 (33). Кількість купе для пасажирів – 11, плюс одне службове купе. Конструкційна швидкість 160/220 км. Термін служби 40 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *