Home > Всі новини > Українське пиво Varvar отримало бронзові медалі на International Beer Challenge

Українське пиво Varvar отримало бронзові медалі на International Beer Challenge

11 серпня в Лондоні були оголошені результати конкурсу International Beer Challenge 2017. За результатами сліпої дегустації було вручено 46 золотих медалей, 171 срібна і 292 бронзових.

Всього своє пиво представили пивоварні з 30 країн. Оцінювали пиво провідні британські експерти – ритейлери, імпортери, пивовари, власники пабів, журналісти.

Це лише перший етап конкурсу. У вересні судді проведуть ще одну дегустацію і виберуть чемпіонів в кожному стилі і абсолютного чемпіона – результати другого етапу оголосять 4 вересня.

Бронзовими медалями конкурсу були нагороджені українські пивоварні Varvar за свої сорти пива Varvar Golden Ale і Varvar Milk Stout.

“Ми, якщо чесно, ще не повірили, але це дійсно сталося – Golden Ale і Milk Stout отримали по бронзовій медалі на щорічному міжнародному конкурсі International Beer Challenge, який проходить в Лондоні. Організатори вже опублікували повний список переможців номінацій, і це неймовірна честь і гордість одночасно, завоювати це визнання і представити країну на міжнародній пивний сцені.
Крім того, наш маленький десант завтра повертається з Лондона і везе дипломи ще одного конкурсу, World Beer Awards, де ми потрапили в бест країн з Equinox DIPA i Milk Stout. “

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *