Home > Всі новини > Українські курорти переповнені

Українські курорти переповнені

Жителька Одеської області показала, як виглядає міський пляж.

В анексованому Криму колись такі переповнені курорти в розпал туристичного сезону, сьогодні  залишаються порожніми.

У той же час південь України ледь вміщує на своїх пляжах відпочивальників, чому  на півострові можуть лише позаздрити.

Так, в мережі показали знімки, на яких видно, як українські туристи “атакували” один з курортів в Одеській області. Фото розмістила на своїй Facebook-сторінці місцева журналістка Ольга Годовенко. “Відразу скажу, видовище не для місцевих людей зі слабкими нервами. Мій чоловік, наприклад, капітулював перед напливом відпочиваючих через півтори години. Евакуація відбувалася зі словами: “Коли ми вже Крим повернемо?! Нехай вони їдуть всі туди!”. Я б ще залишилася, щоб подивитися, скільки ж наш пляж здатний вмістити людей”, – написала вона.

За словами журналістки, в районі пляжу з самого ранку всі парковки забиті автомобілями відпочиваючих. Місце на пляжі в цей час вже можна знайти тільки “якщо постаратися”, оскільки люди “прибувають кожну хвилину”. 
“Кемпінг розташований хаотично. Машини наполегливо просуваються до піску. Розважальна ладья наповнюється за 10 хвилин. У кожному магазині або барі, які на той момент відкрилися, багато клієнтів. На пляжі мало курять і багато їдять”, – додала вона. “Ближче до 10 ранку народ почав прибувати з нереальною швидкістю. Нам з Богданом вже не було місця навіть у воді поплескатись! Довелося” гостинно “поступитися місцем іншим”, – резюмувала Ольга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *