Home > Всі новини > Українські конструктори створили гібрид електробайку і гірського велосипеда

Українські конструктори створили гібрид електробайку і гірського велосипеда

Українські розробники створили унікальний гібрид мотоцикла і гірського велосипеда. Запас його ходу більший, ніж у електромобіля Tesla. Проект винахідників відзначив на своїй сторінці у Facebook прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Українські розробники представили гібрид мотоцикла і гірського велосипеда – Delfast Ebike. Вже незабаром його можна буде побачити на Interbike International Expo у Лас-Вегасі. Унікальним проект робить запас ходу у 380 км, більшим, ніж в електрокарі Tesla», – написав він.

Як зазначив керівник DelFast Данило Тонкопій, 20 вересня почнеться кампанія зі збору коштів на Kickstarter. Початкова вартість електровелосипеда, дизайн якого можна визначити як гібрид мотоцикла і гірського велосипеда – від $2989. Крейсерська швидкість Ebike становить 45 км/год. Максимальна швидкість – 55 км/ч. Виготовлена в США батарея розрахована на три тисячі циклів і підтримує рекуперацію енергії. Від двох USB-виходів електродвигуна можна підзарядити смартфон і планшет.

Між тим, видання Tech Insider інформує, що український електробайк буде випускатися у трьох варіантах. Prime – з найбільшим запасом ходу на одній зарядці. Top – зможе їхати найшвидше (55 км/год). Lite – найдоступніша за вартістю модифікація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *