Home > Всі новини > Українська фабрика музичних інструментів

Українська фабрика музичних інструментів

Фабрика музичних інструментів Universum Guitars

Фабрика музичних інструментів “UNIVERSUM GUITARS” заснована в лютому 2016 року в унікальному місті Біла Церква Київської області, в Україні.

Рішення про створення фабрики з серійного виробництва електрогітар, стало наслідком об’єднання творчих зусиль гітарних майстрів, Вадима і Дмитра Гавриленко, які більше 20 років будували електроінструменти і завоювали заслужений авторитет у відомих гітаристів України і не тільки, і інженера-конструктора і новатора Олександра Дорошенка, який все життя мріяв докласти свої знання в створення таких інструментів.

Побудувати електрогітару, яка була б рукотворним втіленням гармонії природи, всього сущого – саме так було поставлено завдання перед творчим колективом фабрики і майстрами, руками яких належало це зробити.

Знання про «Золотих пропорціях», що дійшли з глибини століть і даровані нам, дозволили підступитися до вирішення цього завдання.

Гітара побудована без прототипів. Форму і її звучання природа подарувала відразу, відразу – без переробок, підстроювань і доведень.

Серійні гітари “UNIVERSUM GUITARS” ELENA “: спроектовані за законами гармонії Всесвіту – в Золотих пропорціях, зроблені з високоякісної резонансної деревини природної сушки (більше 5 років) на сучасному високотехнологічному обладнанні, зібрані і відбудовані вручну висококваліфікованими фахівцями фабрики, об’єднаними єдиною творчою метою – створення професійних інструментів найвищого рівня для виконавців з найвишуканішими вимогами.

Пристрої, системи та інші елементи, якими оснащені гітари, є авторськими розробками, сконструйованими і зробленими на фабриці “UNIVERSUM GUITARS”.

Створюємо Універсум разом!

One thought on “Українська фабрика музичних інструментів

  1. Очень хорошо, что у нас есть своё производство гитар. Украинские гитары – это круто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *