Home > Всі новини > Українець Усик технічним нокаутом переміг суперника

Українець Усик технічним нокаутом переміг суперника

Український боксер Олександр Усик достроково здобув победунад німцем Марко Хуком в дебютному бою Всесвітньої боксерської суперсерії. Бій Усик – Хук завершився в десятому раунді технічним нокаутом.

З першого раунду Усик контролював бій, показуючи кращу техніку і швидкість.

Поєдинок видався досить видовищним, проте багато в чому завдяки діям українця. Олександр виглядав набагато цікавіше і активніше, а в кінці 10 раунду просто знищив Хука. В результаті технічний нокаут і наш чемпіон виходить в півфінал Всесвітньої боксерської суперсерії WBSS.

Чвертьфінал в рамках Всесвітньої боксерської суперсерії WBSS між чемпіоном світу за версією WBO у важкій вазі Олександром Усиком і німцем Марком Хуком завершився достроковою перемогою першого в 10 раунді.

Загалом український чемпіон в черговий раз продемонстрував дуже змістовний і сверхзреліщний бій, зате німець намагався відповідати досить брудно, як і прогнозував Олександр. Зокрема, Хук кілька разів потрапляв українцеві в потилицю і одного разу накинувся на нього, коли український спортсмен послизнувся і опинився на підлозі.

Протягом всього бою Усик діяв активніше і цікавіше. Це траплялося навіть у ті моменти, коли український боксер кілька зменшував темп. Справедливості заради відзначимо, що Хук також завдав кілька непоганих ударів, проте до всіх ним Усик був готовий. Так, у Хука були вдалі моменти практично в кожному з раундів. Діяв боксер так, як і личить працювати проти лівші, тобто починав атаки правим прямим.

Після середини бою, 6 раунду, німець почав втомлюватися і в підсумку почав пропускати ще більше ударів від українця. Зате Саша все більше брав ініціативу в свої руки і проводив потужні серії з ударів. Після однієї з таких в 10 раунді, яка тривала близько хвилини, рефері змушений був зупинити бій, оскільки відбувалося просто знущання і знищення Хука.

Отже, бій завершився технічним нокаутом. Таким чином Олександр виходить в півфінал, де повинен зустрітися з переможцем пари Маріс Бріедіс (Латвія) – Майк Перес (Куба), які боксувати будуть 30 вересня о латвійській Ризі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *