Home > Наука і техніка > Авіа > Українець героїчно посадив літак в Стамбулі

Українець героїчно посадив літак в Стамбулі

Олександр Акопов вже налітав майже 14 тисяч годин.

У четвер, 27 липня, в Стамбулі український льотчик Олександр Акопов зробив героїчну посадку пасажирського лайнера турецької компанії Atlasglobal в аеропорту імені Ататюрка.

За його словами, літак з українським екіпажем вилетів зі Стамбула в Ерджан на Північному Кіпрі.

“На висоті 4 тисячі футів літаку розбило носову частину і скло кабіни пілотів. Капітан Акопов прийняв рішення повертатися … На борту 121 пасажирів і шість членів екіпажу. Акопов садить борт, нахиливши літак трохи набік, щоб бачити через бокове скло смугу. Диспечер Ататюрка дуже точно вели його на посадку. Про українця Олександра Акопова пишуть все турецькі ЗМІ. Підкреслюють, що він пройшов кращу школу колишнього Союзу саме в Україні. Налітав 13908 годин “, – повідомив журналіст.

Також про інцидент і героїзм екіпажу написав в Facebook користувач Олег Лунгул.

“Український екіпаж і дві турецькі стюардеси проявили мужність у процесі цього інциденту. Капітан посадив наосліп, створив кренчік, і дивився тільки через кватирку, не відкриваючи її. Коли він посадив літак, аплодував весь перон аеропорту Ататюрк. Пілоти інших літаків блимали фарами і просто приходили на борт потиснути руку … Це дійсно гідно поваги “, – зазначив він.

Також наголошується, що під час заходу на посадку люди, які спостерігали за літаком, кричали: “Він не сяде, не сяде”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *