Home > Всі новини > Українець Олександр Усик здобув перемогу на латвійцем Майріс Бріедіс (повне відео бою)

Українець Олександр Усик здобув перемогу на латвійцем Майріс Бріедіс (повне відео бою)

Українець Олександр Усик зустрічався з латвійцем Майрісом Бріедісом на “Рига Арені” ввечері 27 січня. Бій проходив в рамках півфіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS). Пропонуємо до Вашої уваги повне відео цього поєдинку.

Бій Усик – Бріедіс тривав усі 12 раундів і завершився перемогою українця одноголосним рішенням суддів.

В цілому протистояння проходило при повній рівності – перевага одного боксера змінювалася перевагою іншого. Правда, в деяких моментах українець все ж діяв активніше і цікавіше. Латвієць в свою чергу покладався на досвід, і в основному це його рятувало: компенсація нестачі швидкості, нейтралізація ударів Усика, витримка до самого кінця, незважаючи на втому.

Зауважимо, що в певних моментах Бріедіс діяв дещо грубо. Зокрема, одного разу заїхав головою в обличчя українському боксеру, а в другій разу – заплів йому ноги так, що той впав на підлогу. В обох випадках рефері в рингу зупиняв бій, проте за кілька секунд, на щастя, поєдинок відновлювався. Натомість Олександр іноді включав швидкість, і це давало свої плоди у вигляді серії з декількох точних ударів, проте весь час в такому темпі він як не міг провести, так і не давав йому це зробити латиш.

Вже ближче до кінця протистояння Бріедіс почав втомлюватися, і, здавалося б, Саші було добивати, але Майріс все-таки вистояв, тому рішення про переможця брали судді.

У підсумку “люди в чорному” присудили вікторію Олександру Усику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *