Home > Всі новини > Ukraine NOW – новий бренд України

Ukraine NOW – новий бренд України

Кабмін затвердив національний бренд і логотип для популяризації України в світі.

Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні одноголосно затвердив офіційний бренд нашої країни – Ukraine now. Він повинен сприяти популяризації України в усьому світі.

Бренд Ukraine now планують використовувати у зовнішній рекламі, в пресі. Також повідомляється про мобільному додатку, яке допоможе іноземцям ближче познайомитися з Україною, дізнатися більше про культуру, традиції та особливості нашої країни.

Створення офіційного бренду – ініціатива Міністерства інформаційної політики України. Фактичним виконавцем виступило українське рекламне агентство Banda Agency, яке разом з Republique отримало в 2017 році престижну премію Red Dot Design Award за брендинг Євробачення.

За інформацією Міністерства інформполітики, над розробкою бренду працювали майже рік, було створено кілька варіантів концепції просування України, які показали шести фокус-груп в Великобританії, Німеччині і Польщі. У підсумку зупинилися на цьому варіанті.

Новий бренд покликаний поліпшити уявлення світової спільноти про Україну.

Як зазначив співзасновник Banda Agency Павло Клубнікін, слово «зараз» дуже важливо для країни сьогодні, тому що саме зараз Україна змінюється і стає «тією країною, яку всі люблять».

Бренд оформлений в традиційних українських кольорах – жовтому і синьому.

За словами Клубнікіна, жовтий колір в рекламному слогані підкреслює головний меседж – зараз, синій – це символ чогось нового, важливого, що привертає увагу, адже саме цей колір використовується в інтернеті для різного роду попереджень.

За інформацією прес-служби Кабміну, передбачається, що на основі нового бренду буде розроблений модульний бренд-бук, який стане свого роду єдиним голосом України по всьому світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *