Home > Всі новини > Спільний лише кордон: Зеленський прокоментував відносини України та РФ

Спільний лише кордон: Зеленський прокоментував відносини України та РФ

За словами Зеленського, Росія своїми діями лише погіршує відносини з Україною

Новообраний президент України Володимир Зеленський пояснив, як розуміє слова російського президента Володимира Путіна про “много общего” між Росією та Україною. А також – чи можна стосунки цих країн називати “братськими”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на допис у Facebook Зеленського.

“Після будь-якого “до побачення” неодмінно настає “добрий день”, – написав Зеленський, ймовірно, натякаючи на випадок, коли Порошенко цитував відому радянську пісню “До свидания, наш ласковый мишка”.

Тоді, у вересні 2018, Порошенко мав на увазі прощання з Росією. Зеленський зараз, у травні 2019, пише про привітання з нею. Але – лише за однієї умови.

“Довго думав стосовно “много общего” між Україною та Росією. Реальність така, що сьогодні, після анексії Криму та агресії на Донбасі, з “общего” у нас залишилося тільки одне – це державний кордон”, – наголосив Зеленський

І додав: “Контроль за кожним міліметром (території – НП) з українського боку Росія повинна повернути. Тільки тоді ми зможемо продовжити пошуки “общего”.

Далі новообраний президент України нагадав про заборону експорту нафтопродуктів, відкриття пунктів видачі паспортів мешканцям окупованих територій, утримання українців у російському полоні, і зазначив: все це “ні на йоту не наближає врегулювання відносин між нашими країнами. І “братськими” такі відносини точно називати не можна”.

Спільний лише кордон: Зеленський прокоментував відносини України та РФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *