Home > Наука і техніка > Авто > Відкрився новий завод в Коломиї, який буде виробляти деталі до Lamborghini

Відкрився новий завод в Коломиї, який буде виробляти деталі до Lamborghini

Відомий німецький виробник електрокабелів для авто компанія Leoni відкрила 29 вересня в Коломиї Івано-Франківської області свій завод. На церемонії відкриття виступив президент Петро Порошенко.

“Уявіть собі, продукція, яка буде вироблятися в Коломиї, буде встановлюватися на Audi, Volkswagen, General Motors, Porsche, Lamborghini і інші елітні марки авто”, – підкреслив він.
Президент з гордістю відзначив, що зарплата на новому заводі буде складати 8000 гривень, а кількість робочих місць з 800 на момент відкриття виросте до 5000 до 2021 року.

Також, за словами Порошенка, працівники підприємства отримають “унікальний соціальний пакет”.

За даними Deutsche Welle, в п’ятницю запустили тільки першу чергу заводу. 80% його працівників складуть робітники-оператори виробництва, 20% – офісні працівники.

Соціальний пакет, зокрема, буде включати доставку на роботу і обіди “за символічну ціну”.

Загальна сума інвестицій в коломийський завод на першому етапі – 16 мільйонів євро.

Коломийська філія Leoni буде виробляти кабельні мережі для автомобільної промисловості. Ключовими клієнтами компанії є автовиробники General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Caterpillar, DAF.

Як відомо, заводи німецької компанії працюють в 31 країні світу. В Україні Leoni відкрив вже другий підрозділ. Перше з 2003 року працює в селі Нежухів у Львівській області та забезпечує роботою близько 7 тисяч осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *