Home > Всі новини > Новий кліп The Hardkiss “Кораблі”

Новий кліп The Hardkiss “Кораблі”

The Hardkiss в новому кліпі спалюють прапори в ім’я любові.

Пісня “Кораблі” – про розбитих серцях, зраді і зцілення.

Сьогодні, 9 листопада, The Hardkiss представили пісню «Кораблі» і кліп на неї. За словами фронтвумен групи Юлії Санін, перші начерки пісні були зроблені ще в 15 років. «Кораблі» були дописані після знайомства з гітаристом групи Валом Бебко, проте в початковій версії трек називався «Доберман». Через сім років до неї був написаний текст українською.

«Кораблі» – пісня про кохання, зраду і розбите серце. Юлія розповідає: їй довгий час не давала спокою думка про те, що Венеція може піти під воду. Звідси в тексті з’явилися потопаючий місто і спалені кораблі. Зцілення від душевних ран в ролику відбувається поетично – за допомогою спалення прапора:

“У нашій історії прапор – символ розбитого серця, болі від зради коханої людини, – продовжує розповідь фронтвумен групи. – Щоб звільнитися від страждань, потрібно спалити прапор. Скривджені і розчаровані люди збираються разом, оскільки так легше пережити біль. У кожного своя історія, але образ прапора один – палаючий корабель ”

Срежиссировал відео сам Бебко, який за сумісництвом є креативним продюсером групи

“З Києва до Чорноморська ми їхали з розумінням, що на місцевому судноремонтному заводі нас і близько не підпустять до кораблям. Але коли ми познайомилися з директором ИСРЗ Михайлом Дудниковим, а начальник безпеки видав нам каски, ми зрозуміли, що нас чекає захоплююча пригода. Майже на всі наші божевільні творчі ідеї керівництво заводу відповідало «так». Ми спускалися в док, знімали на капітанських містках і навіть в трюмі корабля, де на кілька годин була зупинена робота ”

Відзначимо, що «Кораблі» – сингл з майбутнього альбому групи, вихід якого запланований на наступний рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *