Home > Наука і техніка > Авто > На Тернопільщині відкрили другу чергу німецького-японського заводу з виробництва електричного устаткування для автомобілів Volkswagen AG, Audi та Porsche

На Тернопільщині відкрили другу чергу німецького-японського заводу з виробництва електричного устаткування для автомобілів Volkswagen AG, Audi та Porsche

На Тернопільщині ввели в дію другу чергу потужностей Чортківської філії «СЕ Борднетце-Україна».

Під час відкриття заводу виробничі потужності складали 8 тис. кв. м, тепер вони зросли до 20 тис. кв м. Кількість працівників з 300 зросла до 1 тис.

Ще два роки тому старі павільйони колишнього заводу «Агромаш» у Чорткові були порожніми та напівзруйнованими. Тепер тут успішно функціонує філія Товариства з обмеженою відповідальністю «СЕ Борднетце-Україна».

Участь у відкритті взяли Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перший заступник Міністра регіонального розвитку В’ячеслав Негода, голова ТОДА Степан Барна, народні депутати від Тернопільщини.

Під час відкриття заводу виробничі потужності складали 8 тис. кв. м, тепер вони зросли до 20 тис. кв м. Кількість працівників з 300 зросла до 1 тис. «Коли ми відкривали філію, то частину потужностей з Тернополя перевели сюди, щоб люди мали на чому навчитися. На привезеному обладнанні вони виробляли комплекти проводки для моделі Audi A4, зараз вже роблять для Audi A6. 1,1-1,2 тис. комплектів завод виробляє щотижня, в планах – понад 3 тис. в тиждень. Також започатковуємо виробництво проводки для Porsche J1, Україна вперше працює з цією компанією. Будемо робити модулі і частину фінальної в’язки», – розповів директор філії Олег Білобровко.
Зараз у нас середня зарплата брутто складає 8 тис. грн. Для подальшого підняття зарплати ведемо перемовини із замовниками продукції, щоб вони підняли ціну купівлі комплектів, без цього ми не зможемо платити працівникам більше», – сказав Білобровко.

Філію «СЕ Борднетце-Україна» відкрили у Чорткові два роки тому у закинутих павільйонах колишнього заводу «Агромаш». Підприємство спеціалізується на виробництві електричного та електронного устаткування для автомобілів Volkswagen AG, Audi та Porsche. Загалом в реалізацію цього проекту вкладено 12 мільйонів євро інвестицій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *