Home > Всі новини > Музичний проект доброти сім’ї Новаковських

Музичний проект доброти сім’ї Новаковських

Сім’я Новаковських з Одеси (Україна) в кінці 2016 року представила мотиваційний музичний проект «Якщо в серці любов». Своїм проектом ця сім’я намагається допомогти повірити в себе тим, хто бореться з хворобами і життєвими проблемами, розповісти про те, як важливо батькам бути поруч зі своїми дітьми, бути всім разом, підтримувати і допомагати один одному, незважаючи на серйозні проблеми зі здоров’ям.
У глави сімейства Олександра і старшої дочки складне захворювання.
Це проект про те, як навчити дітей, які не опустити руки, не втратити оптимізм, любов, віру в людей – і, як наслідок, бути щасливими

Про соціально – музичному проекті «Якщо в серці Любов» вже знають багато в Одесі і далеко за її межами. Ми розповідали про нього раніше, як про спільний проект одеської сім’ї Новаковських і компанії Sulrecord. Із задоволенням повідомляємо, що проект трохи виріс, і пісні співають не тільки дві сестрички Новаковський Анна і Надія, але і інші діти. Це звичайнісінькі одеські діти, які просто захотіли взяти участь в цьому проекті.

У новій пісні «Кожна дитина мріє про Щастя» ССВО добротою і талантом ділилися і танцюючі діти з міського дитячо-юнацького клубу спортивного та бального танцю “Еліт – Данс” під керівництвом Оксани Кравченко. Ще радував і веселив чудовий аніматор Сергій Паламаренко. Добрих людей набагато більше і про це красномовно свідчить те, скільки учасників проекту, яке постійно зростає. Це дуже здорово! Значить те, що ми робимо, людям подобається. Значить все не дарма!

Доброта – одна з форм любові до життя. Зла людина нікого не любить, а значить, не може бути щасливим і страждає від цього. Ми хочемо, щоб було якомога більше людей, яких радує кожен день, які з посмішкою зустрічають світанок і проводжають захід. Тому із задоволенням ділимося своєю добротою, щосили намагалися, щоб її вистачило на всіх.

Щастя полягає їх безлічі важливих дрібниць. Вони у всіх різні, але є й ті, які об’єднують усіх. Це сім’я, діти, доброта, підтримка, віра в чудеса і чари, дружба і любов. Своєю щирістю ми ділимося в піснях, розповідаючи про те, що важливо для нас. Щастя дуже корисно для здоров’я! Воно може рости, наповнюючи собою все навколо. Головне помічати навіть мікро радості.

«Якщо в серці Любов» – ми допомагаємо повірити в Чудо

Контакти:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000960827545

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *