Home > Всі новини > Міс Україна 2017: киянка Поліна Ткач

Міс Україна 2017: киянка Поліна Ткач

У середу авторитетне журі обрало найкрасивішу українку Володаркою титулу Міс Україна 2017 стала Поліна Ткач. Тепер 18-річна киянка представлятиме нашу країну на конкурсі Міс Світу 2017, який пройде в листопаді в Китаї.

Корону переможниці передала Міс Україна 2016 Олександра Кучеренко. Відзначимо, що крім заповітної корони переможниця отримала ще й солідну грошову винагороду – загальний призовий фонд конкурсу Міс Україна 2017 становить 700 тис. грн.

Відзначимо, що за титул і корону Міс Україна в цьому році боролися 25 найкрасивіших українок віком від 17 до 24 років, відібраних з більш ніж 15 тис. Претенденток, які пройшли багатоетапний національний кастинг.

Ім’я переможниці назвало компетентне зіркове журі, до складу якого увійшли: Юлія Айсіна, Ольга Внукова, Ана Варава, Володимир Горянський, Єлизавета Чепель, Аліна Байкова, Олег Верняєв, Дмитро Комаров, Андре Тан. Ведучими конкурсу стали Катерина Осадча та Юрій Горбунов. Додамо, що сцена конкурсу представляла собою космічний простір з рухомими декораціями і механічними конструкціями, основним елементом якого став величезний очей. Крім того, глядачі побачили на сцені акробатичні трюки і різні спецефекти.

Цікаво, що, як показує практика, до титулу головної красуні країни додається багатий і перспективна людина. Багато попередні переможниці вдало вийшли заміж за мільйонерів. Міс Україна – національний конкурс краси і талантів. Проводиться щорічно з 1991 року. Переможниці конкурсу відправляються на змагання в різні країни світу: Miss World, Miss Earth, Miss International та інші.

За свою 25-річну історію конкурс Міс Україна став стартовим майданчиком для багатьох українок, які досягли успіху і реалізації, завдяки не тільки перемоги, але й участі в ньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *