Home > Всі новини > Маріупольський торговий порт використовує потужну геліосистему

Маріупольський торговий порт використовує потужну геліосистему

На території морського торгового порту Маріуполя буде використана найбільша в країні гелиосистема.

Геліосистема встановлена ​​на даху будівлі і зайняла практично всю її площу.

У прес-службі підприємства заявили, що після закінчення робіт Маріупольський порт буде повністю забезпечений гарячою водою, отриманої за рахунок енергії сонця. Крім того в порту сподіваються, що в теплу пору року споживання газу вдасться знизити до нуля, що дозволить економити мільйони гривень щорічно.

На даний момент на даху будівлі углесортування закінчується монтаж 252 сонячних панелей. Восени поточного року планується провести перший запуск сонячних батарей. На повну потужність унікальна установка запрацює вже в наступному році.

Маріупольський торговий порт вклався «по-крупному» в нагрів власного водопостачання. Для підігріву води буде використана найбільша в країні гелиосистема. Вакуумне потужне обладнання було встановлено на даху будівлі і зайняло майже всю її площу. Восени цього року планується провести перші випробування сонячних батарей.

Відомство повідомляє, що нові установки на даху дозволять знизити влітку витрата газу до нуля, заощадивши чималу частину коштів. Сонячні панелі окупляться вже через 4 роки, на думку фахівців.

Такі вакуумні сонячні панелі використовують для збору сонячної енергії, яка нагріває теплоносій і забезпечує користувачів гарячою водою, і опалює приміщення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *