Home > Всі новини > Найбільший в Європі автобусний перевізник виходить на український ринок

Найбільший в Європі автобусний перевізник виходить на український ринок

Один з найбільших автобусних перевізників Європи Flixbus запускає прямі маршрути з Украіни.С 27 липня нічні маршрути з Києва, Львова, Рівного та Житомира почнуть їздити в Польщу (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно). Денні маршрути будуть запущені з 10 серпня.

Відзначимо, що фактично Flixbus був присутній на ринку України з червня 2016 року і продавав квитки зі Львова та Ужгорода в Амстердам, Берлін, Відень, Франкфурт і інші міста, проте безпосередньо перевезення з України здійснює її партнер компанія LEO Express.

«Нові маршрути FlixBus в Україні – це черговий крок у бік розширення FlixBus на терріторію Восточной Європи. Беручи до уваги рішення Європейського Союзу про введення безвізового режиму з Україною, ми очікуємо зростання попиту на подорожі в країни Європи з України. У наших подальших планах – проведення ще більшої кількості маршрутів FlixBus з України в Європу », – зазначає Микола Войтюк, віце-президент FlixBus в Східній Європі.

Компанія FlixBus заснована в Мюнхені в 2013 році. У тому ж році почала роботу берлінська компанія MeinFernbus. Згодом ці офіси об’єдналися. Компанія вважається лідером на ринкеавтобусних перевезень Німеччини.

З 2015 року FlixBus працює на міжнародному ринку: у Франції, Італії, Австрії та Нідерландах, виконує регулярні рейси в країни Скандинавії, Іспанії, Англії та Східну Європу. FlixBus пропонує найширшу мережу міжміських автобусних повідомлень в Європі складається з 200 тис. Щоденних рейсів по 1 200 напрямками у 24 країнах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *