Home > Всі новини > Київ готується прийняти 100 тис. гостей на фінал Ліги чемпіонів УЄФА (відео)

Київ готується прийняти 100 тис. гостей на фінал Ліги чемпіонів УЄФА (відео)

Київ в 2018 році стане європейською футбольною столицею, заявив мер Віталій Кличко

Київ готується прийняти 100 тис. гостей на фінал футбольної Ліги чемпіонів УЄФА, повідомив 28 квітня на своїй сторінці в Facebook мер Києва Віталій Кличко.

“Київ готується до великої спортивної події, яка буде приймати вперше: фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Чекаємо близько 100 тис. Гостей, які відвідають наше місто. Ми разом з послом фіналу Ліги чемпіонів в Україні, головним тренером української футбольної збірної Андрієм Шевченком знялися в промовідео Києва. Міста, який ми любимо, для якого працюємо і популяризуємо в світі. Київ – європейська футбольна столиця – 2018! ” – написав Кличко.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня в Києві на НСК “Олімпійський”. Фінал жіночої Ліги чемпіонів пройде 24 травня на стадіоні “Динамо” імені Валерія Лобановського.

21 квітня посли фіналів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів УЄФА Андрій Шевченко і Ія Андрущак передали кубки Ліги меру Києва і президенту Федерації футболу України Андрію Павелко. Трофеї покажуть в шести містах України – Києві, Маріуполі, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *