Home > Наука і техніка > Авіа > Як виглядає новий термінал та як будують нову злітну смугу міжнародного аеропорту «Одеса»

Як виглядає новий термінал та як будують нову злітну смугу міжнародного аеропорту «Одеса»

Новий термінал аеропорту «Одеса» готовий на 70%.

Як повідомив генеральний директор міжнародного аеропорту «Одеса» – «На даний момент термінал готовий на 70%. Зараз тривають будівельні роботи в залі вильоту. Ми сподіваємося, що у вересні-жовтні, в крайньому випадку, в кінці року термінал почне повністю експлуатуватися», – зазначив Прусак. Новий термінал поки тільки приймає (а не відправляє) пасажирів.

Паралельно з цим в аеропорту будують нову злітно-посадкову смугу.

Будівництво нової злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Одеса» просувається непоганими темпами, повідомляє «Думська»

Роботи не вщухають. Два десятка великовантажних самоскидів постійно доставляють пісок, щебінь, глину та інші матеріали, а довгі фури привозять кабелі і арматуру.

Для будівництва злітно-посадкової смуги змонтовані три завода з виробництва бетонної суміші. Два вже запустилися і працюють.

Компанія, яка зайсається будівництвом злітно-посадкової смуги «Автомагістраль-Південь» закупила новий бетоноукладчик компанії Gomaco. Це цілий пересувний завод, який може формувати безперервне цементобетонне полотно шириною 7,5 м, одночасно вирівнюючи, ущільнюючи і закладаючи в нього необхідні анкерні стержні. В Україні таких машин просто немає.

За інформацією «Думської», бетоноукладчик вже прибув в Одеський порт і був розмитнений. У наступний понеділок він прибуде на будівельний майданчик.

Фахівці стверджують, що для забезпечення проектної твердості смуги необхідно заливати шар бетону товщиною близько 40 сантиметрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *