Home > Всі новини > Хороші новини від Харківського тракторного заводу

Хороші новини від Харківського тракторного заводу

ХТЗ представляє оновлені трактори ХТЗ-242К.20 і ХТЗ-243К.20.

Модернізовані від кабіни і до двигуна трактори показав Харківський тракторний завод на найбільшій в Україні агропромисловій виставці “Агроекспо-2017” (м. Кропивницький). За оцінками відвідувачів виставки, а також спеціалістів у цій галузі, харківські сільгоспмашини продемонстрували дуже хороші показники техніческого плану, чим порадували потенційних покупців.

Харків’яни привезли на виставку, де зазвичай найбільші вітчизняні та зарубіжні виробники техніки демонструють здатності своїх сільгосп машин, два трактори: ХТЗ-242К.20 з двигуном 240 к.с. и ХТЗ-243К.20 (250 к.с.), які відповідають всім екологічним європейським нормам Stage IIIA. Демонстрація машин була цікава тим, що гості виставки, а також і конкуренти, могли безпосередньо в роботі оцінити, на що здатні ці машини. І заодно подивитися, чого досягло підприємство за такий порівняно короткий термін після свого поновлення. Трактор ХТЗ не підвів: показав найкращі результати в порівнянні з іншими машинами в цій галузі.

Трактор ХТЗ-243К.20 продемонстрував свої здібності в глубокорихленіі, передпосівної культивації і посіві. Відвідувачі гідно оцінили внесені зміни, а саме зміни в кабіні, облицювання, гідравлічній системі. На трактори були встановлені нові сучасні двигуни. При цьому машина не втратила своєї простоти і цінової привабливості.

«Варто відзначити маневреність, можливість нескладної, а тому швидкого переналагодження трактора, – коментує учасник виставки тракторист зі стажем Іван Олексійович Петров, – при агрегатуванні з іншою технікою трактор не втрачає своїх характеристик і не споживає більше палива»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *