Home > Наука і техніка > Авіа > ДП “АНТОНОВ” представив свої сучасні програми на Paris Air Show 2017

ДП “АНТОНОВ” представив свої сучасні програми на Paris Air Show 2017

У період з 19 по 25 червня ДП «Антонов» представив свої сучасні програми на одному з наймасштабніших аерокосмічних салонів Paris Air Show – 2017. Вперше світовій спільноті був представлений літак-демонстратор Ан-132Д. Він демонструвався на статичній стоянці і брав участь в програмі демонстраційних польотів. Екіпаж випробувачів ДП ​​«АНТОНОВ» в складі: командир Віктор Гончаров, другий пілот Богдан Загорулько, інженер з випробувань Володимир Нестеренко вразив гостей і учасників салону майстерно виконаними фігурами пілотажу. Вони яскраво продемонстрували маневреність літака.

Активну участь в поданні Ан-132Д взяли партнери ДП «АНТОНОВ» з Королівства Саудівської Аравії.

Фахівці ДП «АНТОНОВ» провели зустрічі і переговори, які стали відправною точкою нового співробітництва та запорукою подальшого розвитку сучасних міжнародних проектів «Антонов».

Зокрема, Президент ДП «Антонов» Олександр Коцюба зустрівся з Президентом компанії «Honeywell Aerospace» в регіонах Європи, Середнього Сходу, Африки та Індії Джеймсом Брісону. Обговорювалися питання подальшої взаємодії за програмою легкого багатоцільового транспортного літака Ан-132. За словами керівника американської компанії, «Це була дуже-дуже плідна зустріч. Ми будемо і надалі працювати над розвитком Ан-132. Застосування наших виробничих технологій в Ан-132 – справжню співпрацю, яке втілюється в ефективний літак ».

Відбулися зустрічі з потенційними партнерами з Європи і США щодо взаємодії в напрямку розвитку системи сервісного, післяпродажного обслуговування літаків «Антонов», а також поставки комплектуючих.

Можливості літаків сімейства Ан-148, Ан-158, транспортних Ан-178 і Ан-132 були представлені експлуатантам авіаційної техніки з Індії, Канади, Туреччини, США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *