Home > Всі новини > Фільм “Киборги” став абсолютним українським рекордсменом в кінопрокаті

Фільм “Киборги” став абсолютним українським рекордсменом в кінопрокаті

Порошенко: Фільм “Киборги” не залишив байдужими глядачів у всьому світі

Глава держави подякував українським військовим за мужність і незламність при обороні Донецького аеропорту

Президент України Петро Порошенко високо оцінив фільм українського виробництва “Киборги” про оборону Донецького аеропорту. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

“Вітаю Ахтема Сеітаблаєва (режисера фільму) і всю команду, яка працювала над картиною” Киборги “, з неймовірним успіхом. Спасибі за прекрасну роботу, яка не залишила байдужими глядачів як в Україні, так і по всьому світу”, – написав Порошенко.

Він також в першу чергу висловив подяку українським військовим, які обороняли Донецький аеропорт, за мужність і незламність.

Як повідомлялося, дана кінокартина стала абсолютним українським рекордсменом в кінопрокаті. Голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко зазначив, що фільм побачили понад 310 тисяч осіб і сума зборів склала понад 22 мільйонів гривень.

Цей художній фільм – історія не про війну, а про сучасних героїв, які творять нашу нову Україну. Незважаючи на різницю в походженні і віці, їх об’єднала одна мета – захистити рідну землю від агресора. Заради спільної перемоги вони готові стояти до кінця. Оскільки за їх спинами матері, жінки, діти і вся Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *