Home > Всі новини > Бродівське відділення «Електроконтакт Україна» буде постачати продукцію для концерну BMW

Бродівське відділення «Електроконтакт Україна» буде постачати продукцію для концерну BMW

ТзОВ «Електроконтакт Україна», що належить до концерну Nexans, працює на ринку Львівщини з 2007 року. Успішне функціонування виробничих підрозділів у Перемишлянах і Золочеві дало можливість компанії розширювати свої виробничі потужності та розпочати у червні 2016 року будівництво нового заводу у Бродах з нуля.

30 серпня відбудеться відкриття першої черги заводу в Бродах, який стане найбільшим виробничим підрозділом підприємства. Зокрема, площа виробничих приміщень сягає 11 000 м2, складських приміщень – понад 5 000 м2 , соціально-побутових приміщень – понад 4 000 м2. У будівництво заводу інвестовано понад 30 млн євро.

Як повідомив генеральний директор ТзОВ «Електроконтакт Україна» Андрій ГАВРИЛЬЧИК, Бродівське відділення підприємства затвердили постачальником кабельної продукції для концерну BMW. Нещодавно замовник від ВМW провів аудит на новоствореному підприємстві та уклав договір про співпрацю.

З відкриттям першої черги заводу буде створено 1400 робочих місць. Крім цього, вивчається можливість будівництва другої черги, що додатково створить ще 1000 робочих місць. На заводі у Перемишлянах зараз працює понад 300 осіб, у Золочівському виробничому підрозділі – понад 1000 осіб. Таким чином, ТзОВ «Електроконтакт Україна» є одним з найбільших працедавців Львівщини і входить до переліку великих платників податків.

У Бродівский виробничий підрозділ уже набрано понад 300 працівників, які проходили навчання у  Золочеві та після переміщення на роботу у Бродівський філіал зможуть забезпечити повноцінний старт і роботу заводу.

«Наше підприємство працює офіційно згідно з чинним законодавством України, – зазначає Андрій ГАВРИЛЬЧИК, генеральний директор ТзОВ «Електроконтакт Україна». – Компанія пропонує гідну оплату праці та різноманітні бонуси у вигляді премій і надбавок. Крім цього, ми забезпечуємо працівників додатковими соціальними гарантіями. Це безкоштовне навчання, комфортні та безпечні умови роботи, довезення працівників до місця праці та додому, пільгові комплексні обіди та безкоштовне медичне страхування для працівників».

На відкриття нового заводу ТзОВ «Електроконтакт Україна» очікується візит керівництва концерну Nexans та Президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, що ТзОВ «ЕКУ» виготовляє кабельні мережі для всесвітньо відомих автомобільних концернів: Volkswagen (Audi, Porsche), General Motors (Opel), BMW (BMW, Mini, Rolls Royce), Daimler (Mercedes-Benz).

One thought on “Бродівське відділення «Електроконтакт Україна» буде постачати продукцію для концерну BMW

 1. ATT: pull.com.ua / Экономические новости | Мировые новости экономики WEBSITE SOLUTIONS
  This notice ENDS ON: Sep 19, 2020

  We have not obtained a payment from you.
  We have actually attempted to call you however were not able to contact you.

  Kindly Check Out: https://bit.ly/32EXNS6 .

  For info and to process a discretionary settlement for services.

  09192020210415.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *