Home > Всі новини > Анонсовано нову частину культової серії ігор Metro від української 4A Games

Анонсовано нову частину культової серії ігор Metro від української 4A Games

Українська компанія 4A Games під час щорічної виставки комп’ютерних ігор Е3анонсіровала гру Metro: Exodus, яка є продовженням Metro 2033 і Metro: Last Light. Гра вийде на PlayStation 4, Xbox One і PC в 2018 році.

Як і попередні серії гри, вся історія і світ побудовані на романах Дмитра Глухівського. В даному випадку розробники взяли за основу “Метро 2035”. Дія гри розгортається в постапокаліптичній Росії, а, судячи по ігровому ролику, тепер гравець більше часу приділятиме саме поверхні, а не підземеллях.

Самі розробники обіцяють більше елементів відкритого світу, тобто гравець буде вільний бродити “де захоче”. Розійтися буде де – виконавчий продюсер компанії Джон Блох розповів про те, що головний герой відправиться в подорож з Москви по постапокаліптичній Росії для того, щоб знайти нове місце для безпечного життя.

Сама історія триватиме більше року. Тому в міру проходження гри буде змінюватися не тільки погода і час дня, але і пору року. Це, в свою чергу, буде впливати на оточуючих гравця монстрів, тварин і навколишній світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *